• ACTIVIDADES DE VERÁN: LISTADOS DOS PARTICIPANTES

     

    OS  MOZOS E MOZAS  INSCRITOS NOS CAMPAMENTOS MINIS,E MAXIS E  A “COLONIA LUDOTECA-RIBADEO” ESTÁN TODOS ADMITIDOS E ADMITIDAS.

    OS LISTADOS DE ADMITIDOS E RESERVAS  DA COLONIA “CREA RIBADEO” SON OS SEGUINTES:

     

    CREA RIBADEO- 1 AO 5 DE XULLO

    1. LAMAS BOUZAMAYOR ANTON
    2. POSADA LOPEZ , ANDRES
    3. CARREIRA NOCHE, CESAR.
    4. VAZQUEZ CALLEJA, ALIA
    5. FELIPE HERMIDA, MARTIN
    6. IRIARTE BARCIA, IRENE
    7. LOPEZ GARCÍA, ADRIANA
    8. ALONSO GONZALEZ MAURO
    9. ALONSO GONZALEZ RAFAEL
    10. SALVATIERRA PEREZ ENRIQUE
    11. CARRO DUARTE, SERGIO
    12. CARRO DUARTE, LUIS
    13. FERNANDEZ MARTIN ZOE
    14. LOPEZ-BRAÑA FREIJE JOSE MATEO
    15. DIAZ LOPEZ ABRIL
    16. PEREZ PRAVIA, DEVA
    17. CASTRO ABAD, GABRIELA
    18. CASTRO ABAD, MARTINA
    19. GONZALEZ ROLLE, MATEO
    20. DIAZ ALONSO, INES
    21. LOREDO GONZALEZ, VIOLETA
    22. MOLEDO SANTAMARINA, ALBERTO
    23. MOLEDO SANTAMARINA, CARLOTA
    24. MASEDA PEREIRA, LUCAS
    25. MASEDA PEREIRA, PABLO
    26. GAVIEIRO IGLESIAS, ALVARO
    27. PERTEJO ORTIZ ARTURO
    28. LARA CALONGE CONRADO
    29. BARCIA LÓPEZ RAUL
    30. DIAZ CAO HUGO.

    RESERVAS

    1. PUMARES GARCIA ,ARIADNA
    2. ALONSO LOPEZ JORGE
    3. ALVAREZ LAMAS HUGO
    4. ALVAREZ RODRIGUEZ IRIA
    5. YANES FERNANDEZ SARA
    6. GONZALEZ RUBAL MATEO
    7. RAMOS CRUZADO AKLILU
    8. MARTINEZ LOPEZ IRENE
    9. LOPEZ-BRAÑA EIROA, DAVID
    10. LOPEZ-BRAÑA EIROA, SOFIA
    11. DIAZ DOCOBO, NOA
    12. ALVAREZ LOMBARDIA IZAN
    13. MARTINEZ FDEZ HUGO
    14. RODRIGUEZ CUETO ADRÉ
    15. FERNANDEZ PRADO NEREA.                            CREA RIBADEO : DO 8 AO 12 DE XULLO
    1. LOPEZ- BRAÑA EIROA ,DAVID
    2. LOPEZ- BRAÑA EIROA, SOFIA
    3. RAMOS CRUZADO AKLILU
    4. MOLEDO SANTAMARINA, ALBERTO
    5. MOLEDO SANTAMARINA, CARLOTA
    6. GARCIA VALLE, IRENE
    7. LOPEZ GARCIA, ADRIANA
    8. ALONSO LOPEZ JORGE
    9. LASTRA ARES ANTIA
    10. GUTIERREZ IRIGOYEN AITOR
    11. CARREIRA NOCHE, CESAR
    12. ALVAREZ LAMAS, HUGO
    13.  RODRIGUEZ CUETO, ANDRÉ
    14. PERTEJO ORTIZ, ARTURO
    15. DIAZ CAO, HUGO
    16. DIAZ LOPEZ, ABRIL
    17. ALAVAREZ LOMBARDÍA, IZAN
    18. CASTRO ABAD, GABRIELA
    19. CASTRO ABAD, MARTINA
    20. MARTINEZ LOPEZ IRENE
    21. PEREZ PRAVIA DEVA
    22. LOPEZ BRAÑA-FREIJE MATEO
    23. BERMUDEZ PEREZ, MARA
    24. CARRO DUARTE  SERGIO
    25. CARRO DUARTE LUIS
    26. FELIPE HERMIDA  MARTIN
    27. PEÑA VIOR, CARLOTA
    28. MASEDA PEREIRA, LUCAS
    29. MASEDA PEREIRA PABLO
    30. IRIARTE BARCIA IRENE.

    RESERVAS

    1-     LARA CALONGE,CONRADO.

    2-     BORS MENDEZ ALEX

    3-     PUMARES GARCIA ARIADNA

    4-     DIAZ DOCOBO, NOA

    5-     LOREDO GONZALEZ VIOLETA

    6-     FERNANDEZ MARTIN ZOE

    7-     YANES  FERNANDEZ,SARA

    8-     GAVEIRO IGLESIAS ALVARO

    9-     LOPEZ SANJURJO DARIO

    10- ALVAREZ RODRIGUEZ IRIA

    11- FERNANDEZ PRADO NEREA

    12- DIAZ ALONSO INES

    13- GONZALEZ RUBAL MATEO

    14- MARTINEZ FERNANDEZ HUGO

    15 BARCIA LOPEZ,RAUL

    16 LAMAS BOUZAMAOYOR, ANTÓN

    17 SALVATIERRA PEREZ, ENRIQUE

    CREA RIBADEO:  DO 15 AO 19 DE XULLO

    1. GUTIERREZ IRIGOYEN, AITOR
    2. ALVAREZ RODRIGUEZ, IRIA
    3. GARCIA DEL RIO, FERNANDO
    4. IRIARTE BARCIA, IRENE
    5. LASTRA ARES, ANTIA
    6. LAMAS BOUZAMAYOR ANTÓN
    7. LOPEZ-BRAÑA EIROA SOFIA
    8. LOPEZ-BRAÑA EIROA DAVID
    9. DIAZ DOCOBO, NOA
    10. ALVAREZ LAMAS, HUGO
    11. FERNANDEZ MARTIN, ZOE
    12. LOREDO GONZALEZ VIOLETA
    13. OTERO LOPEZ , MARTIN
    14. ALONSO LOPEZ JORGE
    15. BERMUDEZ PEREZ, MARA
    16. BARCIA LOPEZ, RAUL
    17. DIAZ LOPEZ, ABRIL
    18. LOPEZ BRAÑA, JOSE MATEO
    19. LOPEZ GARCIA, ADRIANA
    20. ALVAREZ LOMBARDÍA IZAN
    21. GONZALEZ RUBAL MATEO
    22. OTERO RODRIGUEZ ALEJANDRA
    23. LARA CALONGE, CONRADO
    24. RODRIGUEZ GAGO,VERA
    25. RODRIGUEZ GAGO , DANIELA
    26. CARRO DUARTE, SERGIO
    27. CARRO DUARTE, LUIS
    28. GAVEIRO IGLESIAS, ALVARO
    29. SALVATIERRA PEREZ, ENRIQUE
    30. PERTEJO ORTIZ, ARTURO

    RESERVA

    1 CASTRO ABAD, GABRIELA

    2. CASTRO ABAD, MARTINA.

    3 MOLEDO SANTAMARINA, ALBERTO

    4. MOLEDO SANTAMARINA, CARLOTA

    5. CARREIRA NOCHE, CESAR.

    6. DIAZ CAO, HUGO

    7. YANES FERNANDEZ, SARA

    8. MARTINEZ LOPEZ IRENE.

    9. MASEDA PEREIRA, LUCAS

    10. MASEDA PEREIRA, PABLO

    11. RAMOS CRUZADO, AKLILU

    12. PUMARES GARCIA, ARIADNA.

    13. RODRIGUEZ CUETO, ANDRÉ

    14. MARTINEZ FERNANDEZ, HUGO.

    15. LOPEZ SANJURJO DARIO

    CREA RIBADEO DO 22 AO 26 DE XULLO

    1. DIAZ CAO, HUGO
    2. CASTRO ABAD, GABRIELA
    3. CASTRO ABAD, MARTINA.
    4. RODRIGUEZ GAGO, VERA
    5. RODRIGUEZ GAGO, DANIELA
    6. BARCIA LOPEZ, RAUL
    7. RAMOS CRUZADO AKLILU
    8. ALONSO LOPEZ , JORGE
    9. LOPEZ BRAÑA EIROA SOFIA
    10. LOPEZ BRAÑA EIROA, DAVID
    11. OTERO LOPEZ MARTIN
    12. RODRIGUEZ CUETO ANDRÉ
    13. DIAZ DOCOBO,  NOA
    14. LARA COLONGE CONRADO
    15. MARTINEZ LOPEZ IRENE
    16. ALVAREZ RODRIGUEZ IRIA
    17. PUMARES GARCIA ARIADNA
    18. LASTRA ARES, ANTÍA
    19. LOPEZ -BRAÑA FREIJE JOSE MATEO
    20. DIAZ LOPEZ ABRIL
    21. CARRO DUARTE , SERGIO
    22. CARRO DUARTE, LUIS
    23. GARCIA DEL RIO , FERNANDO
    24. LOPEZ ALVAREZ, ZELTIA
    25. SALVATIERRA PEREZ ENRIQUE
    26. FERNANDEZ MARTIN, ZOE
    27. LOPEZ GARCIA , ADRIANA
    28. LAMAS BOUZAMAYOR ANTÓN
    29. YANES FERNANDEZ SARA
    30. ALVAREZ LAMAS, HUGO

    RESERVAS

    1. MOLEDO SANTAMARINA, ALBERTO
    2. MOLEDO SANTAMARINA, CARLOTA
    3. ALVAREZ LOMBARDÍA IZAN
    4. IRIARTE BARCIA, IRENE
    5. GONZALEZ RUBAL MATEO
    6. MARTINEZ FERNANDEZ, HUGO
    7. PUMARES RODRIGUEZ IRIA
    8. LOPEZ SANJURJO DARIO

     

     

    Compárteo!
Comments are closed.